Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ÇİLİNGİROĞLU İNŞAAT PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1996 yılında Mahmut Haluk ÇİLİNGİROĞLU tarafından kurulmuştur. İstanbul'da  plastik ürünler üreterek ilerleyen zamanlarda da inşaai yatırımlara destek vererek  yatırımlarına devam etmiştir.

Son yıllarda gelişmekte olan ülkemizin plastik ve yapı sektörünün ihtiyaçları fazlasıyla arttığı görülmekte olup, bu ihtiyaçların boyutlarını seçmeksizin birçok özel projelerde en kaliteli biçimde teslim etmiş, gücümüzü arttırmışızdır. Şirketimiz mimari konseptine uygun nitelikli ekonomik ve fonksiyonelliğin her zaman ön planda tutulduğu projeleri başarılı bir şekilde hayata geçirmek üzere yapılanmıştır. Bu doğrultuda çıktığımız yola, kendimizi sürekli geliştirerek, ülkemizin ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılamışızdır.

Kendisine yeniliği, sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef alan firmamız, standartlarımızı her zaman yükseltmeyi hedeflemiştir. Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen Çilingiroğlu , en son teknoloji ile donatılmış olup tecrübeli teknik ekibiyle projeleri zamanında teslim etmiştir.

Çilingiroğlu İnşaat-Plastik  olarak her gecen gün sektörümüze yenilikler katarak, çevreye zarar vermeyen, doğayla barışık ve insan sağlığını önde ürünler üretmeye ,tedarik etmeye ve  yapılar oluşturmaya  devam edeceğiz.

SAYGILARIMIZLA

 

 

Kataloğumuzu incelemek için tıklayın.